Web baner 300x250px

 

 

swiyepGrb opštine Čajniče

 

Javni poziv za učešće u YEP inkubatoru poslovnih ideja

 

Opština Čajniče i Projekat zapošljavanja mladih (YEP), koji se realizuje uz podršku Vlade Švajcarske, pozivaju zainteresovane osobe nastanjene na području opštine Čajniče da se prijave za učešće u programu podrške preduzetništvu kroz YEP Inkubator poslovnih ideja. Kroz Inkubator, YEP i opština Čajniče učesnicima osiguravaju podršku u jačanju ličnih preduzetničkih kapaciteta, razvoju modela i poslovnog plana za svoj poduhvat, tehničkoj implementaciji proizvoda i/ili usluga te mentorstvo u registraciji i razvoju biznisa. Na kraju procesa inkubacije, polaznici će svoje biznise predstaviti stručnoj komisiji. Poslovnim poduhvatima koji dobiju pozitivnu ocjenu biće ponuđen paket podrške koji uključuje investiciona sredstva za pokretanje biznisa te mentorsku podršku u oblastima u kojim se za to identifikuje potreba. Prijave za učešće u YEP inkubatoru poslovnih ideja je moguće predati do 17.2.2018. godine u prostoriji šalter sale Opštine Čajniče, kancelarija broj 10. ili na meil Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. . Detaljnije informacije o načinu i uslovima prijave su dostupne ovdje. Formular za prijavu za zainteresovane za učešće u programu se može preuzeti u prostoriji šalter sale Opštine Čajniče ili ovdje.