MИРОСЛАВ ЂУРЂЕВИЋ

дипл.правник

Контакт тел : 058/315-404;

Надлежности одсјека : обавља стручне, административне, техничке и друге послове за потребе Скупштине општине и Начелника општине, пружа стручну помоћ одборницима у вршењу одборничких права и дужности, врши стручне и административно-техничке послове за потребе радних тијела Скупштине општине и клубова одборника, припрема материјале за сједнице Скупштине општине и њених радних тијела, стара се о њиховој достави, обавља послове јавних набавки у складу са Законом о јавним набавкама и другим подзаконским прописима, обавља послове јавног обавјештавања о активностима органа општине, послове односа са јавношћу, поступање по ЗОСПИ захтјевима и достављање статистичких извјештаја о ЗОСПИ захтјевима, врши израду и штампање службеног гласника општине Чајниче.

Одсјеком руководи секретар Скупштине општине .

Радна мјеста у Одсјеку

Редни број

Н а з и в  р а д н о г  м ј е с т а

Број