Error
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е

ОРГАНИЗАЦИОНИ ОДБОР ЗА ОРГАНИЗОВАЊЕ ДОЧЕКА ПРАВОСЛАВНЕ 2017. НОВЕ ГОДИНЕ СА ЗАДОВОЉСТВОМ ПОЗИВА ГРАЂАНЕ ЧАЈНИЧА И СВЕ ГОСТЕ ДА НА ПЛАТОУ ИСПРЕД ДОМА КУЛТУРЕ ДАНА 13.01.2017. ГОДИНЕ ОД 20:00 ЧАСОВА ЗАЈЕДНО ДОЧЕКАМО ПРАВОСЛАВНУ 2017. НОВУ ГОДИНУ.

КАО ШТО ЈЕ ДО САДА БИО ОБИЧАЈ И ОВЕ ГОДИНЕ БИЋЕ БЕСПЛАТНО СЛУЖЕН РОШТИЉ И КУВАНО ВИНО.

КОНЦЕРТ КУД-а „ИЗВОР“ ИЗ ЧАЈНИЧА СА ГОСТИМА ИЗ РОГАТИЦЕ ОДРЖАЋЕ СЕ У ВЕЛИКОЈ САЛИ ДОМА КУЛТУРЕ „ФИЛИП ВИШЊИЋ“ СА ПОЧЕТКОМ У 20:00 ЧАСОВА.

ПРИСУТНЕ ЋЕ НАКОН КОНЦЕРТА ЗАБАВЉАТИ "ЗОКИ БЕНД" НА ПЛАТОУ ИСПРЕД ДОМА КУЛТУРЕ, А У 00:00 ЧАСОВА БИЋЕ ПРИРЕЂЕН ВАТРОМЕТ И НОВОГОДИШЊЕ ОБРАЋАЊЕ НАЧЕЛНИКА ОПШТИНЕ ЧАЈНИЧЕ.

srecna-vam-nova-pravoslavna-nova-godina

ОПШТИНА ЧАЈНИЧЕ - ОРГАНИЗАЦИОНИ ОДБОР